Przełącznik Nav

Regulamin określający zasady zwrotu produktów kupionych w sklepie Czarny-czosnek.net

§ 1 Definicje terminów wykorzystanych w niniejszym regulaminie oznaczają:

1. Klient – osoba dokonująca zakupu produktu w sklepie Czarny-czosnek.net;

2. Produkt – produkt znajdujący się w ofercie sklepu Czarny-czosnek.net ,który może być przedmiotem zwrotu zgodnie z § 2;

 

§ 2 Zwroty:

1. Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.
 Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

2. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas tj. e-sklep Czarny-czosneknet o odstąpieniu od niniejszej umowy (telofonicznie, drogą mailową, listem)

3. Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, może to być również własnoręcznie sporządzone oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Na formularzu należy wskazać rachunek do zwrotu należności.

4. Produkt powinien być w oryginalnym opakowaniu, z racji na profil naszej działalności produkt nie może zostać otworzony, gdyż nie będzie nadawał się do powtórnej sprzedaży.

5. Dokonanie kolejnego zakupu, również bezpośrednio po zwrocie Produktu, oznacza zawarcie odrębnej umowy sprzedaży na aktualnie obowiązujących warunkach. W szczególności jeśli zwrócony Produkt był objęty rabatem, nie jest on ponownie naliczany dla nowej umowy sprzedaży jeśli kupowany Produkt nie jest nim objęty w chwili zakupu, chyba że wynika to wprost z warunków danej akcji promocyjnej. Dotyczy to również sytuacji, gdy zwrócony Produkt był objęty rabatem z uwagi na skorzystanie z karty rabatowej lub jednorazowego kodu (rabat nie jest ponownie naliczany).

6. W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (nie ponosimy kosztów wysyłki zwrotnej), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy.

7. Zwrot należy wysłać na podany adres: Eko Przetwórstwo Janusz Bąk, Rudno 6, 78-220 Tychowo

8. Zwracany produkt należy do nas wysłać najpóźniej 14dni od momentu poinformowania nas o zwrocie.